Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Центр навчання Office 365


Питання та відповіді використання Office 365

Вопросы и ответы на часто задаваемые вопросы об Office и Office 365 от Microsoft


Як отримати логін та пароль до Office 365 ?

Реєстрація співробітників університету здійснюється за запитами керівників підрозділів, відповідно до форми реєстрації співробітників, яку керівник надсилає на адресу ikk@nmu.org.ua Логіни та паролі зареєстрованих співробітників надсилаються на поштову скриньку керівника.

Реєстрація студентів здійснюється централізовано Інформаційним комп’ютерним комплексом університету (ІКК), логіни та паролі доводяться кураторами відповідних груп.


Якого типу логін я отримаю?

Ви отримаєте логін типу lastname.n.f@nmu.one

lastname прізвище

n перша літера імені

f перша літера ім’я по-батькові


Чому я не можу зайти до порталу з логіном, наприклад  lastname.n.f@myngu.onmicrosoft.com ?

Первина реєстрація користувачів Офіс 365 проводилась з використанням домену @myngu.onmicrosoft.com. Для більш зручного використання послугою, був зареєстрований новий домен @nmu.one. Тому, якщо ви не можете зайти до порталу Офіс 365 з логіном, наприклад lastname.n.f@myngu.onmicrosoft.com , необхідно використовувати логін з новим доменом lastname.n.f@nmu.one . Пароль залишається без змін.

Звертаємо вашу увагу, що поштова скринька буде змінена на нову, наприклад lastname.n.f@nmu.one . Використання встановлених додатків (Excel, Word, Outlook, Skype для бізнесу тощо) на ваших пристроях необхідно здійснювати з використанням логіну з новим доменом @nmu.one.


Як відновити пароль?

Запит для відновлення паролю можна зробити за наступним посиланням https://passwordreset.microsoftonline.com і якщо за вашим обліковим записом зазначено мобільний телефон, новий пароль буде надісланий на нього, якщо мобільного не зазначено, необхідно підійти до ІКК (кімната 1/93).

 

Яка адреса входу до сервісу Office 365 від Microsoft?

Адреса входу: https://portal.office.com/

 

Що таке служба Office 365? Чим вона відрізняється від пакета Microsoft Office?

Служба Office 365 передбачає плани передплати, що включають доступ до програм Office та інших служб, які працюють в Інтернеті (хмарні служби). До них належать, наприклад, веб-конференції Lync, розміщена електронна пошта для бізнесу у службі Exchange Online, додаткове онлайнове сховище у службі OneDrive і пакет хвилин Skype за тарифом "Світ" для домашнього використання.

До багатьох планів Office 365 включено також найновіші версії програм Office для настільних комп’ютерів, які користувачі можуть інсталювати на різних комп’ютерах і пристроях. Плани Office 365, реалізовані лише як онлайнові версії, ідеально підходять для певних потреб бізнесу. Вони сумісні з найновішою версією Office, Office 2010, Office 2007 (з незначним функціональними обмеженнями), Office 2011 для Mac і Office 2008 для Mac для настільних комп’ютерів.
Усі плани Office 365 оплачуються на основі місячної або річної передплати.

"Microsoft Office" – це назва, яку ми досі використовуємо для добре знайомого користувачам програмного забезпечення. До пакетів Office зазвичай входять такі програми, як Word, Excel, PowerPoint і Outlook. Усі нові програмні комплекси Office (наприклад, Office Standard 2013) включають найновіші версії цих програм. Ці програмні комплекси можна інсталювати лише на один комп’ютер, і вони не містять хмарних служб, включених до служби Office 365.

 

Чи працюватиме служба Office 365 із моєю копією пакета Office?

Служба Office 365 найкраще працює з найновішою версією Office, Office 2010 і Office 2011 для Mac. З пакетом Office 2007 вона працює з незначними функціональними обмеженнями. Якщо ви користуєтеся давнішим випуском, вам доведеться оновити його, щоб мати змогу користуватися службою Office 365, або передплатити один із багатьох планів Office 365, який включає найновішу версію пакета Office. Крім неї, передплата передбачає автоматичні оновлення, тому ваш пакет Office завжди буде актуальний.

Доступ до Інтернету потрібен, щоб інсталювати й активувати всі плани Office 365, керувати своїм обліковим записом передплати та використовувати хмарні служби, такі як електронна пошта, конференції, керування ІТ-послугами тощо.

До планів Office 365 для викладачів включено версію пакета Office для настільних комп’ютерів. Одна з переваг версії програм Office для настільних комп’ютерів – можливість працювати офлайн, знаючи, що під час наступного підключення до Інтернету всі файли автоматично синхронізуються та не потрібно буде хвилюватися щодо їх оновлення. Версія Office для настільних комп’ютерів автоматично оновлюється під час підключення до Інтернету, отже найновіші інструменти для роботи завжди у вас під рукою.

Студентам доступна версія тільки Office 365 онлайн. 


Що таке хмара?

"Хмара" – це загальноприйнята назва комп’ютерних веб-служб, розміщених за межами організації. Коли ви користуєтеся службами у хмарі, частина ІТ-інфраструктура розташовується за межами приміщень (не у вас удома і не на роботі) та її обслуговує третя сторона (не ви). Наприклад, сховище для даних, обчислювальні потужності й усе програмне забезпечення служби Office 365 розташовані на серверах Microsoft, і керує ними корпорація Майкрософт. Багато послуг, якими ви щодня користуєтеся (починаючи від електронної пошти з доступом через веб-інтерфейс і завершуючи мобільним банкінгом та онлайновими фотосховищами), надається через хмару. Оскільки всю інфраструктуру розміщено в Інтернеті або ж "у хмарі", доступ до неї можна отримати практично звідусіль: з настільного комп’ютера, планшета, смартфону або іншого пристрою з підключенням до Інтернету.

  

Які програми Office доступні для мобільних пристроїв?

Доступні такі програми Office:

·         Office для iPad: Переглядайте, створюйте та редагуйте документи в програмах Word, Excel і PowerPoint із підтримкою сенсорних екранів. Крім того, Office для iPad повністю зберігає вміст і форматування документів, завдяки чому їхній вигляд не змінюється, якщо їх потім відкрити на комп’ютерах з ОС Windows і Mac. У програмі Word додавайте примітки або відстежуйте зміни під час спільної роботи з іншими користувачами. Переглядайте й оновлюйте електронні таблиці Excel, із легкістю додавайте формули або діаграми. Вносьте зміни до презентацій PowerPoint і демонструйте їх на великому екрані за допомогою безпровідного зв’язку.
Документи в Office для iPad можна переглядати безкоштовно.

·         Office Mobile. Office Mobile попередньо інстальовано на всіх пристроях Windows Phone 8 і на певних моделях телефонів iPhone і Android. Програма Office Mobile пропонує розширені функції перегляду та редагування вмісту файлів Office. Крім того, Office Mobile повністю зберігає вміст і форматування документів, завдяки чому їхній вигляд не змінюється, якщо їх потім відкрити на комп’ютерах з ОС Windows і Mac. Office Mobile для телефонів iPhone і Android можна використовувати безкоштовно для некомерційного використання, просто завантажте програму на телефон із магазину.
Щоб редагувати, створювати або відкривати документи, збережені локально в службах SharePoint і OneDrive для бізнесу.

·         Outlook Mobile. Outlook, за допомогою якої можна отримати доступ до служб Outlook.com, Office 365 та електронної пошти Exchange.

·         OneNote. За допомогою програми OneNote для мобільних пристроїв можна переглядати нотатки в дорозі. Ця програма доступна для пристроїв Windows Phone 8, iPhone, iPad і телефонів Android.

·         OWA. Маючи передплату на службу Office 365, яка передбачає доступ до служби Exchange Online, можна сортувати та сканувати повідомлення електронної пошти й відповідати на них, а також керувати своїм графіком у веб-програмі OWA. Вона доступна на пристроях iPhone і iPad.

·         Lync Mobile. Якщо у вашій організації використовується найновіша версія Lync, можна інсталювати програму Lync для мобільних пристроїв, щоб залишатися на зв’язку, коли ви використовуєте свій мобільний пристрій. Ця програма доступна для пристроїв Windows Phone 8, iPhone, iPad і телефонів Android.

·         Канал новин SharePoint. Якщо у вашій організації використовується найновіша версія SharePoint, можна переглядати свій канал новин на мобільному пристрої, використовуючи програму Канал новин SharePoint. Вона доступна для пристроїв Windows Phone 8, iPhone і iPad.

© 2006-2018 Інформація про сайт